• درباره گروه صنعتی ماد

  گروه صنعتی ماد متشکل از دو شرکت سیمی‏ نصر ماد و توسعه صنعتی نصر ماد، بزرگ‌ترین مرکز تامین و توزیع تجهیزات تخصصی برق در حوزه‏‌های پتروشیمی، پروژه‏‌های نفت و گاز، انرژی و زیرساخت‏ برقی پروژه‌‏های بزرگ عمرانی در سراسر ایران است. این تجهیزات با ضمانت اصالت کالا و با مناسب‌ترین قیمت عرضه می‌شود.


  شرکت سیمی نصر ماد فعالیت خود را در سال 1390 با هدف برآورده کردن نیازهای فنی واحدهای کوچک، متوسط و بزرگ صنعتی به عنوان نماینده شرکت صنعتی (Industry) در حوزه‏‌های مدیریت انرژی و اتوماسیون صنعتی آغاز کرد. این شرکت بزرگ‌ترین توزیع‌کننده محصولات صنعتی درحوزه اتوماسیون صنعتی، محافظتی و LV (فشار ضعیف و متوسط) با تنوع بالای محصولات در ایران است و آمادگی دارد تجهیزاتی با کاربردهای ویژه را نیز طبق سفارش مشتری در کوتاه‌ترین زمان ممکن عرضه نماید.

  سیمی نصر ماد توزیع کننده رله‌های حفاظتی صنعتی (Siprotec 5،Siprotec 4، Siprotec Compact و Reyrolle) در ایران است. تجهیزات Low Voltage (انواع کلید هوایی، کلید بی متال، کلید محافظ جان، فیوزهای مینیاتوری، کلید حرارتی و کلید اتوماتیک) و  انواع  اتوماسیون صنعتی صنعتی (PLC، HMI، DCS & Telecontrols) و انواع  درایو و سافت استارترها (Sinamics، Micromaster و...) سایر محصولاتی است که این شرکت عرضه می‌کند.


  شرکت توسعه صنعتی نصر ماد دیگر زیرمجموعه‌ی گروه ماد است که به عنوان نماینده فونیکس کنتاکت (Phoenix Contact) آلمان کار خود را در سال 1395 آغاز کرد. این شرکت نیز در زمینه تامین تجهیزات برق، الکترونیک و اتوماسیون صنعتی فعالیت دارد.

  مهم‌ترین محصولات شرکت توسعه نصر ماد شامل انواع ترمینال (TB، UK، UT، PT و ...)، رله‌های کمکی (PR Series، RIF Series، SSR و ...)، انواع منبع تغذیه، ترمینا‌ل‌های ریلی، کانکتورها، ایزولاتورها و ابزار است.

  در سال 1394 فروشگاه گروه ماد نیز در منطقه لاله‌زار فعالیت خود را آغاز کرد، این فروشگاه به منظور سهولت در توزیع محصولات و آسودگی بیشتر خریداران و امکان مراجعه حضوری و دریافت فوری کالا راه‌اندازی شد تا گام دیگری در جهت مشتری‌مداری گروه ماد برداشته شود.


  انجام مشاوره و ارائه مناسب‌ترین راه‌کارها پیش از خرید محصولات، انعطاف در روش‌های پرداخت، تحویل محصولات در اسرع وقت و پشتیبانی فنی پس از خرید محصول از شاخصه‌های بارز گروه ماد است که می‌توانید با خیالی آسوده خریدی مطمئن داشته باشید.